Застосування самоклеючих 3д панелей в інтер'єрі
Сучасний оздоблювальний матеріал з об'ємним ефектом відрізняється безпекою, тому що виготовлений з екологічного поліпропілену. В результаті досягається широка область застосування виробів самоклеючих 3d панелей. Наприклад, використання самоклеючих панелей доречно в приміщеннях з високими санітарно-гігієнічними вимогами (наприклад, самоклеючі панелі для кухні чи ванної кімнати), включаючи дитячі кімнати. Беручи до уваги стійкість матеріалу до води, панелі ПВХ не мають обмежень по установці в кухні або у ванній кімнаті. Часто, декоративним матеріалом облаштовують житлові та офісні приміщення для досягнення найкращої звуко- і теплоізоляції. Для зручності вибору, всі представлені на віртуальній вітрині моделі доповнили фото з докладним описом розмірів та характеристик. Такий підхід полегшує покупку і робить її аргументованою.

Особливості 3Д панелей - простота монтажу та це утеплювач Ваших стін.
Прийнявши рішення замовити у нас рельєфні панелі на стіни від відомих виробників, ви стаєте власником виробів, що мають такі переваги:

  • Високі декоративні якості.
  • Міцність і довговічність.
  • Простота в догляді.

Можливість легко формувати заданий обсяг і рельєф з ефектним акцентом в інтер'єрі.
У той же час легкі, міцні і гнучкі 3Д панелі не вимагають спеціальних навичок монтажу. Алгоритм установки, наступний:

  1. Вимірювання площі приклеювання оздоблювального матеріалу.
  2. Розмітка робочого підстави по квадратах.
  3. Видалення з робочої поверхні пилу і сміттєвих частинок.
  4. Зняття захисної плівки з панелі.
  5. Фіксація вироби до стіни з обов'язковим щільним притисненням.

Буквально кількома рухами надається можливість створити в інтер'єрі візуальний обсяг і незвичайний ефект. Стіна перестає бути плоскою, а інтегрується в багатовимірний простір, тому візуально виглядає більш органічною. До слова, обробка стін 3D панелями добре приховують нерівності і інші дефекти поверхонь, роблячи ремонт більш економним.

Переваги інтернет-магазину lipkie_banditu
Хочете привнести інтер'єр нотки шарму і респектабельності? Купляйте 3д панелі у тематичному інтернет-магазині «lipkie_banditu» - до ваших послуг. Ми напряму співпрацюємо з заводами виробниками, без участі посередників. Тому що реалізуються нами три Д панелі радують своєю якістю і доступною ціною. Оцінити переваги звернення до нас можуть не тільки приватні особи, але і корпоративні клієнти. До того ж, ми пропонуємо кооперацію по системі дропшіппінг, а при оптових замовленнях надаються вигідні знижки. Доставка здійснюється по всій Україні.